Oldal kiválasztása

Értesítés reprezentatív mezőgazdasági összeírásrólHogy miért szerepel ez a hír az óvodánk hírei között?

Mi is ott voltunk. Természetesen nem a góllövők között, de fogtuk a játékosok kezét a mérkőzés előtt.

Kattintson a Bővebben gombra!

Monicomp Liga, 16. forduló.
Kecskeméti TE-Ereco – MTK Budapest (3-0)

Első félidő
14.perc.: Vezet a KTE! Litsingi passzolt Tökölihez, aki átvette a labdát, majd ballal, 20 méterről hatalmas gólt lőtt a léc alá. 1-0.
16.perc.: Tökölit buktatták a 16-oson belül, 11-eshez jutott a KTE. A büntetőt Szavics végezte el: ballal a bal alsó sarokba lőtt. 2-0.
31.perc.: Már három gól a KTE előnye. Csukics szöktette a jobb oldalon Litsingit, aki remekül ívelt a középen érkező Tököli elé, aki közelről a léc alá lőtt. 3-0.

A lakiteleki óvodás és iskolás focisták Parti Gyula edző vezetésével a mérkőzés előtt felkísérték a csapatokat a pályára. Ha szorgalmasan edzenek a fiúk néhány év múlva ők is szerezhetnek még dicsőséget Lakiteleknek, Kecskemétnek vagy akár Magyarországnak is.
A részt vevők: Balla Dániel, Bodri Bence, Dakó Tibor, Kabók Tamás, Kakó Lukács, Kotvics Dominik, Kovács János, Krizsány Endre, Lipóci Dániel, Nádudvari Szabolcs, Tóth Bence, Zoltán Levente, Vadzsár Patrik.

Óvodai hírek - Monicomp LigaÓvodai hírek - Monicomp LigaÓvodai hírek - Monicomp LigaÓvodai hírek - Monicomp Liga

Óvodai hírek - 2009 szeptemberÓvodai hírek - 2009 szeptemberÓvodai hírek - 2009 szeptemberrciusÓvodai hírek - 2009  szeptember