Híreink
Ma 2018. november 21. szerda, Olivér napja van.
Holnap
Cecília
napja lesz.

TeSzedd01TeSzedd11

További képek

Az idei évben szeptember 15. és 17. között immár hetedik alkalommal került megrendezésre a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció, mely ma hazánk legnagyobb önkéntes mozgalma. A kezdeményezéshez idén is csatlakozott településünk.

Szeptember 16-án, szombaton reggel 8 órakor gyülekeztek a művelődési ház előtt az önkéntesek, akik fontosnak érezték, hogy egy délelőttöt a környezetért, településünk szépségéért tevékenykedve töltenek el. A Településüzemeltetési csoport munkatársai a falu belterületén folyamatosan szedik a szemetet, így az önkéntesek a külterületi dűlőutak megtisztításán dolgoztak a délelőtt folyamán. Az érkezőket a szervezők a reggeli köszöntőt követően három csoportra osztották, majd megkezdték a munkát, melynek eredményeképpen több mint 20 zsák szemetet szedtek össze településünk dűlőútjai mentén. Ezúton is szeretnénk megköszönni az önkéntesek áldozatos munkáját!


Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Keresés a honlapon

KÖFOP-1.2.1-VEKOP-16

Asp 2020

Orvosi ügyelet telefonszáma

20/915-7063

Rendőrség telefonszámai

Segélyhívó: 112

Körzeti Megbízott:

06-20-539-5899

Időjárás

Felhős

5°C

Lakitelek

Felhős
Páratartalom: 94%
Szél: DK, 19.31 km/h
Csütörtök 2°C / 6°C Felhős
Péntek 2°C / 7°C Többnyire felhős
Szombat 0°C / 7°C Többnyire felhős
Vasárnap 2°C / 10°C Többnyire felhős
Hétfő 3°C / 8°C Elszórtan zivatarok
Kedd 1°C / 5°C Elszórtan zivatarok

Térkép

Programnaptár

loader

Adóügyek nyomtatványai

Helyi iparűzési adó

Iparűzési adó, építményadó, magánszemélyek kommunális adója és idegenforgalmi adó nyomtatványok. A bevallások elektronikusan és ellenőrzött formában tölthetőek ki.
Kattintson ide >>

Üzletek nyilvántartása

Üzletek, cégek nyilvántartásának jegyzéke

Választások 2018

valasztas