Híreink
Ma 2018. augusztus 22. szerda, Menyhért, Mirjam napja van.
Holnap
Bence, Szidónia
napja lesz.

TeSzedd01TeSzedd11

További képek

Az idei évben szeptember 15. és 17. között immár hetedik alkalommal került megrendezésre a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció, mely ma hazánk legnagyobb önkéntes mozgalma. A kezdeményezéshez idén is csatlakozott településünk.

Szeptember 16-án, szombaton reggel 8 órakor gyülekeztek a művelődési ház előtt az önkéntesek, akik fontosnak érezték, hogy egy délelőttöt a környezetért, településünk szépségéért tevékenykedve töltenek el. A Településüzemeltetési csoport munkatársai a falu belterületén folyamatosan szedik a szemetet, így az önkéntesek a külterületi dűlőutak megtisztításán dolgoztak a délelőtt folyamán. Az érkezőket a szervezők a reggeli köszöntőt követően három csoportra osztották, majd megkezdték a munkát, melynek eredményeképpen több mint 20 zsák szemetet szedtek össze településünk dűlőútjai mentén. Ezúton is szeretnénk megköszönni az önkéntesek áldozatos munkáját!


Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Keresés a honlapon

KÖFOP-1.2.1-VEKOP-16

Asp 2020

Orvosi ügyelet telefonszáma

20/915-7063

Rendőrség telefonszámai

Segélyhívó: 112

Körzeti Megbízott:

06-20-539-5899

Időjárás

Napos

20°C

Lakitelek

Napos
Páratartalom: 74%
Szél: ÉK, 22.53 km/h
Csütörtök 18°C / 31°C Viharok
Péntek 18°C / 32°C Elszórtan zivatarok, villámlás
Szombat 17°C / 30°C Részben felhős
Vasárnap 15°C / 23°C Viharok
Hétfő 13°C / 22°C Elszórtan zivatarok
Kedd 11°C / 25°C Részben felhős

Térkép

Programnaptár

loader

Adóügyek nyomtatványai

Helyi iparűzési adó

Iparűzési adó, építményadó, magánszemélyek kommunális adója és idegenforgalmi adó nyomtatványok. A bevallások elektronikusan és ellenőrzött formában tölthetőek ki.
Kattintson ide >>

Üzletek nyilvántartása

Üzletek, cégek nyilvántartásának jegyzéke

Választások 2018

valasztas